Solhan Hükümet konağındaki İlçe Seçim Kuruluna gelen Abdulhakim Yıldız'a, Ak Partiden İl encümenleri seçilen Nihat Doğu ve Kazım Uslu’ya Solhan İlçe Seçim Kurulu Başkanı Fatma Çetin tarafından mazbataları verildi. Solhan halkının teveccühü ile üçüncü defa Belediye Başkanı seçildiğini belirten Yıldız, hizmetlerine kaldıkları yerden devam edeceklerini söyledi. Aday arkadaşlarımızın centilmence yarışması bizim için önemliydi diyen Yıldız, “Ekip olarak çalışmalarımızı sahaya yansıtarak inşallah Solhan’ımızı daha yaşanılabilir bir yer haline getirmek için çaba ortaya koyacağız. Rabbim bu yolda bizleri mahçup etmesin.” dedi.
Programa, AK Parti İlçe Başkanı Nazmi Çalışan ve partililer katıldı.