Lise Öğrencilerine Yardımcı Kaynak Kitap Desteği

ÖNDER İmam Hatipliler Derneği tarafından Solhan Anadolu İmam Hatip Liselerinde öğrenim gören ve üniversiteye hazırlanan öğrencilere Yardımcı Kaynak Kitap desteğinde bulunuldu.
16 Şubat 2021 14:11

Solhan Önder temsilcisi Nayim Kaya ile Solhan Eğitime Destek Platformu Başkanı Mehmet Bingöl tarafından iki Anadolu İmam Hatip Lisesinde öğrenim gören öğrencilere toplamda 312 adet TYT-AYT Geometri, TYT-AYT Biyoloji, AYT Coğrafya, AYT Kimya, TYT Fizik, TYT Tüm Dersler Soru Bankası ve Setlerden oluşan kitaplar dağıtıldı.

Yapılan kaynak kitap desteği ile ilgili Solhan Önder temsilcisi Nayim Kaya yaptığı açıklamada, “Solhan önder temsilciliği ve ÖNDER tarafından İlimizde Üniversiteye hazırlanan Anadolu İmam Hatip Liselerimizde öğrenim gören lise öğrencilerimizin Yardımcı Kaynak Kitabı ihtiyaçları için ilimizde bulunan 2 adet Anadolu İmam Hatip Lisemize 312 adet kitabın dağıtımı yapılmıştır. TYT-AYT Geometri, TYT-AYT Biyoloji, AYT Coğrafya, AYT Kimya, TYT Fizik, TYT Tüm Dersler Soru Bankası ve Setlerden oluşan kitaplar öğrencilerimize dağıtılmak üzere okullarımıza teslim edilmiştir. Geleceğimiz gençlerimize emanet ve bizler onlara güveniyoruz. Gençlerimize Üniversite Sınavında ve hayatlarında başarılar diliyor, Milli ve Manevi değerlerimizi onlara emanet ediyor, Milletimize, memleketimize, anne ve babalarına hayırlı evlat olmalarını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Yardımcı Kaynak Kitapları temin ederek bizlere gönderen Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesine teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.
 

BİNGÖL GÜNDEM

BİNGÖL GÜNDEM SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...
Farklı olanı seçin:
# # # # # #